animace animace animace animace animace

Honitba

Naše společnost je uživatelem Honiteb v Jižních a Západních Čechách. V našich honitbách hospodaříme dle platných předpisů České republiky. Provádění práva myslivosti není jen o lovu zvěře ale především jde o cílevědomý chov, který zajišťujeme díky vysoké odbornosti našeho personálu. V období nouze o zvěř pečujeme a vhodně přikrmujeme. Lov zvěře v naší honitbě, je především realizován našim loveckým týmem složeným z českých myslivců, kteří jsou schopni kvalitně provádět odlov zvěře při zachování tradic české myslivosti.  

 

Poplatkový lov

Naším hlavním artiklem pro poplatkový lov je lov zvěře Jelena Siky. Jelen Sika je díky své vysoké inteligenci nejobtížněji lovitelnou zvěří v České Republice. Lov jelena siky zprostředkováváme s více než 90% úspěšností, především díky kvalitnímu personálu schopného dovést  loveckého hosta k požadované trofeji. 

Loveckým hostům je nabízen lov od mladých průběrných kusů za přijatelnou cenu, až po lov velmi hodnotné trofeje starého jelena siky. Kapitální kusy Jelena siky v naší honitbě nezřídka dosahůjí medajlových hodnot. Každoročně odbavujeme i lovce s požadavkem na lov jelena siky se zlatou medajlí, ulovení medajlového kusu jelena siky je pro lovce nezapomenutelný zážitek.

 

Poplatkový lov

Jestli máte zájem ivestovat do loveckého zážitku, můžeme vám v naší honitbě zajistit odlov nejen trofejové zvěře. 

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.