animace animace animace animace animace

Prodej palivového dřeva

V rámci naší nabídky disponujeme kvalitním palivovým dřívím z nejrůznějších dřevin (dub, buk, smrk, bříza, javor...). Palivové dříví prodáváme v různých formách zpracování. Pro náročnější klienty dokážeme dříví rozštípat na menší části. Nejmenší objednávky realizujeme od 2,5 prm (prostorový metr).

cara

prodej palivového dřevaDoprava palivového dřeva až k Vám

Do 10km od Lestkova u Plané dokážeme dřevo dovézt zdarma, v rámci ceny palivového dříví. Cenu dopravy, která přesahuje vzdálenost 10km je potřeba telefonicky konzultovat.

Prodej palivového dřeva provádíme zejména v Plzeňském a Karlovarském kraji. Palivové dřevo dovážíme nejčastěji v okolí měst Planá, Mariánské Lázně, Konstantinovy Lázně, Bezdružice, Úterý Plzeň, Stříbro, Bor, Tachov, Teplá, .

Palivové dříví do každé domácnosti

Mezi naše zákazníky patří především lidé, kteří si uvědomují stále rostoucí ceny běžných energií, jako jsou zemní plyn či elektřina. Tito zákazníci si dokáží dobře spočítat, že nákupem kvalitních krbů, krbových vložek, zplynovacích kotlů apod. v kombinaci s kvalitním palivovým dřívím či dřevem do krbu dokáží v dlouhodobém horizontu ušetřit i několik desítek tisíc ročně.

Pokud Vás zajímá, jak byste mohli ušetřit právě Vy, neváhejte nás kontaktovat. V současnosti pravidelně zásobujeme palivovým dřívím několik desítek domácností a portfolio našich zákazníků stále roste.

Mezi naše odběratele patří i ti, kteří mají rádi poctivé domácí uzeniny. Naše společnost je schopna zajistit dřevo v prvotřídní uzenářské kvalitě zajišťující výbornou chuť domácího uzeného. Jako dřevo vhodné na uzení nabízíme buk, olši, třešeň a jiné ovocné dřeviny. V případě zájmu nás můžete kontaktovat a domluvit se s námi na jaké koliv dřevině o kterou máte zájem.

cara

Cena palivového dřeva

Cena palivového dřeva je odvislá od kvality dřeva. Dle norem je palivovým dřevem označeno dřevo, které obsahuje více než 70% hniloby. My však našim zákazníkům dodáváme i dřevo, které má lepší parametry. Cena se tak odvíjí od konkrétního druhu dřeva a jeho kvality.

Jsme schopni realizovat i malé objednávky od 2,5 prm, díky tomu jsme schopni vaši domácnost zásobovat palivovým dřevem průběžně, což vám umožňuje průběžné financování topiva na celou sezónu, místo velké jednorázové ivestice.

Při stálých a pravidelných odběrech dokážeme dát slevu na palivové dřevo, či dřevo do krbu !

 

 Jak a kdy obědnat?

Palivové dřevo je možné obědnávat kdykoli. Zima už je téměř u konce, i když to tak za okny nevypadá, již přijímáme objednávky na další topnou sezónu. Pochopitelně můžete potřebovat dřevo ještě na jarní přitápění, což pro nás nepředstavuje žádný velký problém. V případě zájmu o palivové dřevo je možné nás kontaktovat na telefoním čísle +420 776 510 510 , a my vám zodpovíme veškeré dotazy.

Také nám můžete zaslat nezávaznou nabídku, díky které můžete uvést jestli preferujete dřevo listnatých nebo jehličnatých dřevin, případně konkrétní dřeviny. můžeme vám předem spočítat cenu za dopravu do větších vzdáleností než 10 km, můžete také zadat přibližné množství požadovaného dříví či jiné specifikace. Po odeslání poptávky vás budeme kontaktovat co nejříve budem schopni.

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.